Şirketimiz Hakkında

 

Türkiye’de 1974 yılından beri imalat sektöründe öncü olarak yer alan Rolmot Konveyör, ticari hayatına aile firması olarak başlamıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren metal sanayi sektöründe geliştirdiği yeniliklerle, çalıştığı tüm alanlarda önemli başarılara imza atmıştır. 2008 yılında Rolmot Konveyör Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsallığa adım atmış olan Rolmot Konveyör, bugün 2.000m² kapalı alan üzerine kurulu fabrikasında uzman personel ile son teknoloji makina, ekipman ve otomasyon sistemleri ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Rolmot Konveyör orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede konveyör sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamız her çap ve ebatta bantlı konveyör ruloları, tamburlar, konveyör istasyonları, zincirli konveyörler ve mühendis ekibi tarafından tasarlanan özel üretim rulo ve konveyör sistemleri imalatını gerçekleştirmektedir.

Arge çalışmalarına büyük önem veren Rolmot Konveyör, her biri alanında uzman deneyimli personeliyle, gelişen teknolojiyi yakından izlemekte, bugünün teknolojisi ile  yarının ürünlerini tasarlamaktadır.

Firmamız yaptığı ihracatla ülkemize önemli miktarda döviz kazandırımı hedeflemekte ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisine ilke edinen, yaptığı tüm ürünlerde garanti veren firmamız bundan sonraki ticari hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından ödün vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Temel Prensiplerimiz

Müşteri Memnuniyetine ilişkin belirlediğimiz temel prensiplerimiz;

  • Belirlenen standartlarda ve kalitede üretim
  • Zamanında ve eksiksiz teslimat
  • Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri
  • Üretimde süreklilik
  • Maksimum verimlilik
  • İnsan odaklı, iş sağlığı ve güvenliği yükümlülüklerinin bilincinde üretim

Nasıl Çalışıyoruz...

DSC_0131aaa10
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hızlı Teklif Almak İçin Teklif Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.